Opis
Dane techniczne
| Szerokość | 8 m |
| Długość | 6 m |
| Wnęka gospodarcza | brak |
| Kolor garażu | Złoty dąb |
| Kolor bram, dachu i okien | Grafit mat T17 |
| Przetłoczenia blachy | Poziome |
| Wysokość ścian | 2,15 m |
| Wysokość kalenicy | 3,00m |
| Światło wjazdu bramy | 1,95 m |
| Brama | uchylna |
Możliwości rozbudowy i konfiguracji
Każdy garaż wykonujemy na indywidualne zamówienie. Możesz doposażyć go w:
- Rynny i system odprowadzenia wody
- Brama automatyczna z napędem
- Dodatkowe okno (fix lub gospodarcze)
- Ściana działowa oddzielająca pomieszczenie gospodarcze
- Filc antykondensacyjny (ochrona przed skraplaniem)
- Blachodachówka zamiast blachy trapezowej
- Mocowanie do podłoża (kotwiczenie) (uwzględnione zawsze w cenie )
- Dodatkowe drzwi lub otwór w ścianie
Skonfiguruj swój garaż i otrzymaj bezpłatną wycenę w 24h.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.