Opis
Dane techniczne
| Szerokość | 6m |
| Długość | 5,8m |
| Wnęka gospodarcza | brak |
| Kolor garażu | do wyboru |
| Kolor bram, dachu i okien | do wyboru |
| Przetłoczenia blachy | Poziome |
| Wysokość ścian | 255m |
| Wysokość kalenicy | 315m |
| Światło wjazdu bramy | 216 m |
| Brama | segmentowa |
Możliwości rozbudowy i konfiguracji
zajmujemy się produkcją garaży niestandardowych ,każdy garaż jest robiony na życzenie klienta
Każdy garaż wykonujemy na indywidualne zamówienie. Możesz doposażyć go w:
- Rynny i system odprowadzenia wody (w cenie)
- Brama automatyczna z napędem ( w cenie)
- Dodatkowe okno (fix lub gospodarcze) 500 zł ( jedno w cenie )
- Ściana działowa oddzielająca pomieszczenie gospodarcze 1000 zł
- Filc antykondensacyjny (ochrona przed skraplaniem) ( w cenie)
- Mocowanie do podłoża (kotwiczenie) (uwzględnione zawsze w cenie )
- Dodatkowe drzwi 90 x 190 400 zł
- transport i montaż zawsze jest uwzględniony w cenie produktu
Skonfiguruj swój garaż i otrzymaj bezpłatną wycenę w 24h.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.