Opis
Dane techniczne
| Szerokość | 9m |
| Długość | 6 m |
| Wnęka gospodarcza | brak |
| Kolor garażu | grafit mat |
| Kolor bram, dachu i okien | Grafit mat T17 |
| Przetłoczenia blachy | Poziome |
| Wysokość ścian | 2, 30 m |
| Wysokość kalenicy | 310m |
| Światło wjazdu bramy | 1,94 m |
| Brama | segmentowa |
Możliwości rozbudowy i konfiguracji
zajmujemy się produkcją garaży niestandardowych ,każdy garaż jest robiony na życzenie klienta
Każdy garaż wykonujemy na indywidualne zamówienie. Możesz doposażyć go w:
- Rynny i system odprowadzenia wody ( w cenie )
- Brama automatyczna z napędem (w cenie)
- Dodatkowe okno (fix lub gospodarcze) 500 zł
- Ściana działowa oddzielająca pomieszczenie gospodarcze 1000 zł
- Filc antykondensacyjny (ochrona przed skraplaniem) ( w cenie)
- Mocowanie do podłoża (kotwiczenie) (uwzględnione zawsze w cenie )
- blachodachówka ( w cenie ) pod spodem znajduje się blacha ocynk trapez jako podkład
- blacha grubość 0,5 mm (w cenie )
- Dodatkowe drzwi 90 x 190 ( w cenie )
- transport i montaż zawsze jest uwzględniony w cenie produktu
Skonfiguruj swój garaż i otrzymaj bezpłatną wycenę w 24h.








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.