Opis
Dane techniczne
| Szerokość | 6 m |
| Długość | 5,8m |
| Wnęka gospodarcza | brak |
| Kolor garażu | grafit mat |
| Kolor bram, dachu i okien | Grafit mat T17 |
| Przetłoczenia blachy | Poziome |
| Wysokość ścian | 2, 15 m |
| Wysokość kalenicy | 2,90m |
| Światło wjazdu bramy | 1,94 m |
| Brama | uchylna |
Możliwości rozbudowy i konfiguracji
zajmujemy się produkcją garaży niestandardowych ,każdy garaż jest robiony na życzenie klienta
Każdy garaż wykonujemy na indywidualne zamówienie. Możesz doposażyć go w:
- Rynny i system odprowadzenia wody 1000 zł
- Brama automatyczna z napędem 1000 zł
- blachodachówka 3000zł
- podwyższenie konstrukcji (wycena telefoniczne 576 962 982)
- Dodatkowe okno (fix lub gospodarcze) 500 zł
- Ściana działowa oddzielająca pomieszczenie gospodarcze 1000 zł
- Filc antykondensacyjny (ochrona przed skraplaniem) ( w cenie)
- Blachodachówka zamiast blachy trapezowej 3000 zł
- Mocowanie do podłoża (kotwiczenie) (uwzględnione zawsze w cenie )
- Dodatkowe drzwi 90 x 190 400 zł
- transport i montaż zawsze jest uwzględniony w cenie produktu
Skonfiguruj swój garaż i otrzymaj bezpłatną wycenę w 24h.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.